IMG_5962

Šv. Cecilijos dienos paminėjimas

Klaipėdos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ 4 grupės vaikai kartu su meninio ugdymo mokytoja Simona Čepaitienė paminėjo Šv. Cecilijos dieną. Ši diena minima lapkričio 22 d. Europoje šventoji Cecilija buvo laikoma instrumentų gamintojų, muzikantų, dainininkų ir poetų globėja. Šiai dienai paminėti vaikai buvo supažindinami su dienos tema, kas yra muzikantai, plačiau supažindinami su instrumentu – gitara, jos grojimo būdais, užduodama kūrybinė užduotis, surinkti dėlionę, atrasti gitarą, nuspalvinti. Vaikai turėjo galimybę patys pabandyti pagroti gitara. Vaikai bandė užspausti stygas, atrasti kitokį skambėjimą, groti stygomis, kiti bandė atkartoti vaizdo įraše matytą grojimo principą. Pabaigoje vaikai turėjo galimybę įsivaizduoti kaip grotu gitara būdami muzikantai, žiūrėdami trumpą muzikinį filmuką apie grojimą „oro gitara“. 

Darbo Darbo1 Darbo2 Darbo3