Trys spalvos musu namuose2

KLAIPĖDOS LOPŠELIO- DARŽELIO „ĄŽUOLIUKAS“ KŪRYBINIO PROJEKTO ,,TRYS SPALVOS MŪSŲ NAMUOSE“ ATRADIMAI

Kūrybiškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą 2021 metų kovo mėn., 8 d., iki kovo mėn. 15 d., (imtinai) kvietėme Klaipėdos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ugdymo įstaigos bendruomenę: ugdytinius, jų šeimos narius, pedagogus ir kitus darbuotojus dalyvaujant kūrybiniame projekte „Trys spalvos mūsų namuose“, kurio metu buvo pasidalijami trijų spalvų ieškojimai, atradimai, kūrybinės kompozicijos, naudojant Lietuvos trispalvės spalvas (geltona, žalia, raudona). 

Pasidalinta užfiksuoja medžiaga buvo dalijamasi uždaroje „Facebook“ grupėje „Trys spalvos mano namuose“, o pasidalintos nuotraukos sudėtos į vientisą nuotraukų demonstraciją. 

Kviečiame pasigrožėti nuostabiais atradimais! 
Nuotraukų demonstraciją rasite čia: https://files.fm/f/ar593kqys