Trys spalvos musu namuose

KLAIPĖDOS LOPŠELIO- DARŽELIO „ĄŽUOLIUKAS“ KŪRYBINIS PROJEKTAS ,,TRYS SPALVOS MŪSŲ NAMUOSE“

Klaipėdos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ kūrybinis projektas ,,Trys spalvos mūsų namuose“

Kviečiame Klaipėdos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ugdymo įstaigos bendruomenę: ugdytinius, jų šeimos narius, pedagogus ir kitus darbuotojus dalyvauti kūrybiniame projekte „Trys spalvos mūsų namuose“, kurio metu pasidalintumėte trijų spalvų ieškojimu, atradimu, kūrybinėmis kompozicijomis, naudojant Lietuvos trispalvės spalvas (geltona, žalia, raudona). Kūrybiškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą kviečiame nuo 2021 metų kovo mėn., 8 d., iki kovo mėn. 15 d., (imtinai). Pasidalinkite užfiksuoja filmuota vaizdo medžiaga ar nuotrauka uždaroje „Facebook“ grupėje „Trys spalvos mano namuose“. Siųsdami medžiagą, nurodykite vaiko vardą, grupę, parašykite trumpą komentarą.
Paminėkime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą kūrybingai!
Nuoroda į grupę: https://www.facebook.com/groups/276152707225363

Kūrybinio projekto nuostatai

Trys spalvos musu namuose