Children and many colorful balloons

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Vaikai – tai mūsų gyvenimas, mūsų viltis, tikėjimas, stiprybė.

1949 m. Tarptautinėje moterų federacijos sesijoje buvo įteisinta birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena, o pirmą kartą ji paminėta 1950 m. Šią dieną visuomenei primenama apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Vaikai turi teisę augti šeimose, turėti mamą ir tėtę, eiti į darželį ar mokyklą, turi teisę jaustis saugūs, augti sveiki.

Visų grupių vaikučiai ir auklėtojos išbėgo į darželio kiemą kartu padainuoti, pašokti, atlikti užduotėles, užsiimti kūrybinėmis užduotėlėmis bei žinoma pasidžiaugti vaikyste. Buvo linksma ir smagu, visi patyrėme daug puikių akimirkų, pasidžiaugėme, paskanavome gautais prizais bei sudalyvavome projekte „Vaikų gildijos žiedai“.