Menu Close

eTwinning projektas „STEAM RUDUO“ – 4 gr.

4gr. vaikai su mokytojais dalyvavo  RUDUeTwinning projekte „STEAMO“ bei buvo apdovanotas Nacionalinės paramos tarnybos kokybės ženkleliu. Projekto metu vaikai susipažino su vienu iš metų laikų – rudeniu – pritaikant STEAM metodą. Kiekvieną savaitę savo su ugdytiniais kūrėme idėjas, iniciatyvas ir vykdėme gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų bei matematikos veiklas. Nes projekto tikslas – vaikai veikdami Steam veiklose tyrinėti rudens požymius per technologijas, inžineriją, meną ir matematiką. Smagūs partnerių prisistatymai, kūrybiški projekto logotipai panaudojant gamtines medžiagas, eksperimentai, įvairios meninės veiklos tai rudens tyrinėjimas steam metodu. Virtualūs susitikimai su projekto partneriais vaikams sukėlė puikių emocijų ir informatyvios patirties mokytojams.

Capture2 Capture foto logotipaseTwinning_Kokybes-zenklas_200x200px (3)

Skip to content