Menu Close

“Boružiukų” grupėje sausio – kovo mėn. vyko tarptautinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus įstaigų kūrybinis bendradarbiavimo projektas “Lietuva – mano širdelėje”.

“Boružiukų” grupėje sausio 11 d.- kovo 17 d. vyko tarptautinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus įstaigų kūrybinis bendradarbiavimo projektas “Lietuva – mano širdelėje”. Projekto tikslas – skatinti domėjimąsi Lietuva, puoselėti meilę kraštui, tenkinti ir plėtoti vaikų poreikį pažinti, tyrinėti, atrasti bei plėtoti bendradarbiavimą su lituanistinėmis mokyklėlėmis. Tikslas buvo pasiektas, atradome draugų lietuvių, toli už Lietuvos ribų Liuksemburge. Susipažinome su mokytojomis, vaikais iš Liuksemburgo lituanistinės mokyklėlės “Avilys”. Sužinojome, kaip jie puoselėja meilę Lietuvai, kaip gyvena, žaidžia ir mokosi. Pasveikinome vieni kitus su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Kovo 11 – ąja.

Skip to content